Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase Specifique

Alle producten

7 producten
7 producten
Kérastase
Specifique Bain Divalent • Shampoo
vanaf € 22,70
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,80 / 1 l)
Kérastase
Specifique Bain Divalent Refill • Shampoo
€ 38,35
Adviesprijs€ 53,60 (-28%)
500 ml (€ 76,70 / 1 l)
Kérastase
Specifique Cure Anti-Chute • Treatment
vanaf € 47,25
Adviesprijs€ 71,80 (-34%)
10x6 ml (€ 7.875,00 / 1 l)
Kérastase
Specifique Masque Rehydratant • Haarmasker
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,45 / 1 l)
Kérastase
Specifique Dermo-Calm Bain Vital • Shampoo
vanaf € 25,07
Adviesprijs€ 36,40 (-31%)
250 ml (€ 100,28 / 1 l)
Kérastase
Specifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Shampoo
€ 23,34
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 93,36 / 1 l)
Kérastase
Specifique Potentialiste Serum • Haarserum
€ 39,16
Adviesprijs€ 63,20 (-38%)
90 ml (€ 435,11 / 1 l)