Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kess Berlin Lipmake-up

Alle producten

3 producten
3 producten
FAVES
+1 meer
Kess Berlin
Triple Tint Lip Balm • Lippenbalsem
vanaf € 16,00
3.7 g (€ 43,24 / 10 g)
FAVES
+1 meer
Kess Berlin
Jelly Treat Lip Oil • Lipolie
vanaf € 20,13
Adviesprijs€ 22,00 (-9%)
4 ml (€ 50,33 / 10 ml)
FAVES
+3 meer
Kess Berlin
Soft Shape Lip Liner • Lipliner
vanaf € 11,13
Adviesprijs€ 16,00 (-30%)
0.35 g (€ 318,00 / 10 g)