FAVESlike product+1 meerKess BerlinTriple Tint Lip Balm • Lippenbalsemvanaf € 16,003.7 g (€ 43,24 / 10 g)
FAVESlike productKess BerlinFluffy Brow Filler • Wenkbrauwgelvanaf € 13,73Adviesprijs€ 15,00 (-8%)2.5 ml (€ 54,92 / 10 ml)
FAVESlike product+1 meerKess BerlinJelly Treat Lip Oil • Lipolievanaf € 20,13Adviesprijs€ 22,00 (-9%)4 ml (€ 50,33 / 10 ml)
FAVESNieuwlike productKess BerlinGet Wet Waterproof Mascara • Mascara€ 21,96Adviesprijs€ 24,00 (-9%)10 ml (€ 2.196,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productKess BerlinSpray Off Makeup Remover Spray • Make-up Remover€ 20,13Adviesprijs€ 22,00 (-9%)75 ml (€ 268,40 / 1 l)
FAVESNieuwlike product+1 meerKess Berlin365 Bronzer • Bronzervanaf € 32,03Adviesprijs€ 35,00 (-8%)8.5 g (€ 37,68 / 10 g)
FAVESlike product+8 meer+5 meerKess BerlinConcealer Stick SPF 20 Refill • Concealervanaf € 13,40Adviesprijs€ 20,00 (-33%)3 g (€ 44,67 / 10 g)
FAVESNieuwlike product+1 meerKess BerlinCream Bronzer Refill • Bronzervanaf € 12,52Adviesprijs€ 18,00 (-30%)5.5 g (€ 22,76 / 10 g)
FAVESlike product+2 meerKess BerlinCC Cream SPF 30 Travel Size • CC Creamvanaf € 21,0015 ml (€ 1.400,00 / 1 l)
FAVESlike product+2 meerKess BerlinCC Cream SPF 30 • CC Creamvanaf € 25,73Adviesprijs€ 37,00 (-30%)30 ml (€ 857,67 / 1 l)
FAVESlike productKess BerlinSet & Blur Setting Powder • Fixeerpoeder€ 29,29Adviesprijs€ 32,00 (-8%)11 g (€ 2.662,73 / 1 kg)
FAVESlike product+3 meerKess BerlinSoft Shape Lip Liner • Liplinervanaf € 11,13Adviesprijs€ 16,00 (-30%)0.35 g (€ 318,00 / 10 g)
FAVESlike productKess BerlinEasy Brow Pencil • Wenkbrauwpotloodvanaf € 13,21Adviesprijs€ 19,00 (-30%)0.14 g (€ 943,57 / 10 g)
FAVESlike productKess BerlinSet & Go Setting Spray • Fixing Spray€ 17,39Adviesprijs€ 19,00 (-8%)100 ml (€ 173,90 / 1 l)
FAVESlike product+3 meerKess BerlinBlush & Glow Refill • Blushvanaf € 12,52Adviesprijs€ 18,00 (-30%)5.5 g (€ 22,76 / 10 g)
FAVESlike productKess BerlinConcealer Stick Case • Etui€ 7,32Adviesprijs€ 8,00 (-9%)1 st (€ 7,32 / 1 pcs)