Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Shu Uemura Color Lustre

Alle producten

4 producten
4 producten
FAVES
Shu Uemura
Color Lustre Color Protecting • Conditioner
€ 52,99
Adviesprijs€ 60,40 (-12%)
250 ml (€ 211,96 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Color Lustre Color Protecting • Shampoo
€ 34,95
Adviesprijs€ 49,60 (-30%)
300 ml (€ 116,50 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Color Lustre Color Seeler Spray • Leave-in-Treatment
€ 38,65
Adviesprijs€ 57,00 (-32%)
150 ml (€ 257,67 / 1 l)
Shu Uemura
Color Lustre Color Protecting • Haarmasker
€ 77,60
200 ml (€ 388,00 / 1 l)