Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Lidschatten

Alle producten

4 producten
4 producten
MYSTERY
Nieuw
+3 meer
bareMinerals
Gen Nude Liquid Mineral Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 21,95
2 ml (€ 109,75 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Matte • Oogschaduw
vanaf € 17,65
Adviesprijs€ 22,36 (-21%)
0.57 g (€ 309,65 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Loose Mineral • Oogschaduw
€ 17,69
Adviesprijs€ 22,36 (-21%)
0.57 g (€ 310,35 / 10 g)
MYSTERY
+1 meer
bareMinerals
Shimmer • Oogschaduw
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 22,36 (-26%)
0.57 g (€ 290,35 / 10 g)