Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Haargel

Alle producten

8 producten
8 producten
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Roughman textuurgevende haarpasta • Haarpaste
vanaf € 7,46
Adviesprijs€ 14,60 (-49%)
50 ml (€ 149,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Texture Droge spraywax • Haargel
€ 15,30
Adviesprijs€ 22,50 (-32%)
150 ml (€ 102,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Haargel
vanaf € 7,48
Adviesprijs€ 14,60 (-49%)
75 ml (€ 99,73 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Matterende Haarpaste • Haarpaste
vanaf € 7,47
Adviesprijs€ 14,60 (-49%)
50 ml (€ 149,40 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Bundelende haargel • Haargel
€ 13,29
Adviesprijs€ 22,50 (-41%)
150 ml (€ 88,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Hoogglans gelwax • Haarwax
€ 12,80
Adviesprijs€ 22,50 (-43%)
100 ml (€ 128,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Definiërende haarwax • Haarwax
€ 12,24
Adviesprijs€ 22,50 (-46%)
75 ml (€ 163,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Power Gel • Haargel
€ 11,77
Adviesprijs€ 23,00 (-49%)
150 ml (€ 78,47 / 1 l)