FAVESlike productGoldwellStylesign hairspray Sterke haarspray • Haarlakvanaf € 4,13Adviesprijs€ 7,30 (-43%)75 ml (€ 55,07 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign hairspray Stylesign hairspray • Haarlak€ 12,61Adviesprijs€ 22,50 (-44%)150 ml (€ 84,07 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Haarlakvanaf € 6,92Adviesprijs€ 12,20 (-43%)75 ml (€ 92,27 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign hairspray Extra sterke haarspray • Haarlak€ 13,95Adviesprijs€ 22,50 (-38%)300 ml (€ 46,50 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellSprühgold • Haarlakvanaf € 4,79Adviesprijs€ 7,25 (-34%)100 ml (€ 47,90 / 1 l)