Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Bestsellers

6 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatment
vanaf € 12,45
Adviesprijs€ 15,70 (-21%)
50 ml (€ 249,00 / 1 l)
Redken
One United • Leave-in-Treatment
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 31,20 (-37%)
150 ml (€ 130,60 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Haarserum
vanaf € 18,19
Adviesprijs€ 25,60 (-28%)
45 ml (€ 404,22 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie
€ 29,33
Adviesprijs€ 50,90 (-42%)
100 ml (€ 293,30 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment
€ 24,95
Adviesprijs€ 41,80 (-40%)
190 ml (€ 131,32 / 1 l)
Redken
All Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
150 ml (€ 153,20 / 1 l)