Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Haarstyling

Alle producten

21 producten
21 producten
Redken
Styling Strong Hold 23 • Haarlak
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,68 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Haarcrème
€ 34,65
Adviesprijs€ 50,90 (-32%)
75 ml (€ 462,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Hydrating Curl Cream • Stylingcrème
€ 25,88
Adviesprijs€ 38,95 (-34%)
250 ml (€ 103,52 / 1 l)
Redken
Styling Spray Wax • Haarwax
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
150 ml (€ 130,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Sculpting Curl Gel • Stylingcrème
€ 25,75
Adviesprijs€ 38,95 (-34%)
250 ml (€ 103,00 / 1 l)
Redken
Styling Max Hold 32 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
300 ml (€ 65,00 / 1 l)
Redken
Styling Pliable Paste Rewind • Haarpaste
€ 21,73
Adviesprijs€ 29,50 (-26%)
150 ml (€ 144,87 / 1 l)
Redken
Styling Control 28 • Haarlak
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,68 / 1 l)
Redken
Heat Styling Thermal Spray Iron Shape • Hittebeschermingsspray
€ 20,92
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
250 ml (€ 83,68 / 1 l)
Redken
Styling Quick Dry 18 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,75 / 1 l)
Redken
Styling Root Lifter • Mousse
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
300 ml (€ 65,00 / 1 l)
Redken
Styling Touchable Texture • Mousse
€ 20,39
Adviesprijs€ 29,50 (-31%)
200 ml (€ 101,95 / 1 l)
Redken
Brews Work Hard Molding Paste • Haarpaste
€ 17,95
Adviesprijs€ 25,30 (-28%)
150 ml (€ 119,67 / 1 l)
Redken
Extreme Play Safe • Hittebeschermingsspray
€ 26,87
Adviesprijs€ 42,75 (-37%)
200 ml (€ 134,35 / 1 l)
Redken
Styling Root Tease • Haarlak
€ 19,75
Adviesprijs€ 29,50 (-33%)
250 ml (€ 79,00 / 1 l)
Redken
Extreme CAT • Haarlak
€ 27,01
Adviesprijs€ 34,80 (-22%)
250 ml (€ 108,04 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Refreshing Curl Mist • Krulspray
€ 23,99
Adviesprijs€ 38,95 (-38%)
250 ml (€ 95,96 / 1 l)
Redken
Styling Anti-Frizz 20 • Haarlak
€ 20,62
Adviesprijs€ 29,50 (-30%)
250 ml (€ 82,48 / 1 l)
Redken
Styling Max Sculpting Gel Hardwear • Haargel
€ 21,00
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
250 ml (€ 84,00 / 1 l)
Redken
Styling Powder Grip • Haarpoeder
€ 20,16
Adviesprijs€ 29,50 (-32%)
7 g (€ 28,80 / 10 g)
Redken
Styling Texture Paste Rough Paste • Haarpaste
€ 22,64
Adviesprijs€ 29,50 (-23%)
75 ml (€ 301,87 / 1 l)