like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatmentvanaf € 12,45Adviesprijs€ 15,70 (-21%)50 ml (€ 249,00 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Conditionervanaf € 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)300 ml (€ 76,60 / 1 l)
like productRedkenOne United • Leave-in-Treatmentvanaf € 19,59Adviesprijs€ 31,20 (-37%)150 ml (€ 130,60 / 1 l)
like productRedkenAll Soft • Conditionervanaf € 19,59Adviesprijs€ 29,60 (-34%)300 ml (€ 65,30 / 1 l)
like productRedkenExtreme Length • Conditioner€ 20,30Adviesprijs€ 31,00 (-35%)300 ml (€ 67,67 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Haarserumvanaf € 18,19Adviesprijs€ 25,60 (-28%)45 ml (€ 404,22 / 1 l)
BeperktNieuwlike productRedkenAcidic bonding concentrate XMAS-set voor het herstel van sterk beschadigd haar • Haarverzorgingsset€ 68,33Adviesprijs€ 77,70 (-12%)1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Haarmasker€ 31,28Adviesprijs€ 50,90 (-39%)250 ml (€ 125,12 / 1 l)
like productRedkenVolume Injection • Conditioner€ 19,59Adviesprijs€ 29,60 (-34%)300 ml (€ 65,30 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Pre-shampoo€ 23,39Adviesprijs€ 34,00 (-31%)190 ml (€ 123,11 / 1 l)
like productRedkenAll Soft All-In Mask • Haarmaskervanaf € 22,31Adviesprijs€ 23,90 (-7%)100 ml (€ 223,10 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie€ 29,33Adviesprijs€ 50,90 (-42%)100 ml (€ 293,30 / 1 l)
BeperktNieuwlike productRedkenExtreme XMAS set voor de opbouw en versterking van beschadigd haar • Haarverzorgingsset€ 52,06Adviesprijs€ 64,00 (-19%)1 st (€ 52,06 / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment€ 24,95Adviesprijs€ 41,80 (-40%)190 ml (€ 131,32 / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System • Conditioner€ 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Beperktlike productRedkenAcidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset€ 64,90Adviesprijs€ 95,40 (-32%)1 st (€ 64,90 / 1 pcs)
Beperktlike productRedkenAcidic Color Gloss XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset€ 65,71Adviesprijs€ 95,40 (-31%)1 st (€ 65,71 / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Haarverzorgingsset€ 70,601 st (€ 70,60 / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Bonding Curls • Conditioner€ 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)300 ml (€ 76,60 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Heavy Cream • Haarmasker€ 29,25Adviesprijs€ 44,30 (-34%)250 ml (€ 117,00 / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Instant Deflate • Haarolie€ 22,06Adviesprijs€ 34,80 (-37%)125 ml (€ 176,48 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss • Conditionervanaf € 22,89Adviesprijs€ 34,80 (-34%)300 ml (€ 76,30 / 1 l)
like productRedkenExtreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment€ 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)250 ml (€ 91,92 / 1 l)
like productRedkenCerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment€ 47,01Adviesprijs€ 58,70 (-20%)90 ml (€ 522,33 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Mega Curls • Conditioner€ 20,46Adviesprijs€ 31,00 (-34%)300 ml (€ 68,20 / 1 l)
like productRedkenScalp Relief Dandruff Control • Hoofdhuidverzorging€ 18,49Adviesprijs€ 27,00 (-32%)250 ml (€ 73,96 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment€ 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)150 ml (€ 153,20 / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment€ 27,63Adviesprijs€ 41,80 (-34%)190 ml (€ 145,42 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Argan-6 Oil • Haarolie€ 25,36Adviesprijs€ 38,40 (-34%)100 ml (€ 253,60 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmaskervanaf € 15,02Adviesprijs€ 20,90 (-28%)50 ml (€ 300,40 / 1 l)
Beperktlike productRedkenExtreme XL Bundle • Haarverzorgingsset€ 58,05Adviesprijs€ 77,70 (-25%)1 st (€ 58,05 / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Grow Full System Scalp and Hair Serum • Haarserum€ 33,65Adviesprijs€ 50,90 (-34%)100 ml (€ 336,50 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Haarlotion€ 24,00Adviesprijs€ 36,30 (-34%)150 ml (€ 160,00 / 1 l)
like productRedkenblondage high bright • Conditioner€ 20,46Adviesprijs€ 31,00 (-34%)300 ml (€ 68,20 / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls • Haarlotion€ 33,24Adviesprijs€ 50,90 (-35%)250 ml (€ 132,96 / 1 l)
like productRedkenExtreme Strength Builder Plus • Haarmasker€ 26,69Adviesprijs€ 44,30 (-40%)250 ml (€ 106,76 / 1 l)
BeperktNieuwlike productRedkenAcidic color gloss XMAS Set voor kleurbescherming en glans van gekleurd haar • Haarverzorgingsset€ 68,33Adviesprijs€ 84,00 (-19%)1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
BeperktNieuwlike productRedkenAcidic grow full system XMAS Set voor gebalanceerde hoofdhuid en voller haar • Haarverzorgingsset€ 68,33Adviesprijs€ 84,00 (-19%)1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
BeperktNieuwlike productRedkenAll soft XMAS Set voor hydratatie van droog haar • Haarverzorgingsset€ 54,09Adviesprijs€ 66,50 (-19%)1 st (€ 54,09 / 1 pcs)
like productRedkenAnti-Hair Loss Intensive Treatment • Treatment€ 42,94Adviesprijs€ 65,00 (-34%)60 ml (€ 715,67 / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment€ 27,90Adviesprijs€ 34,80 (-20%)250 ml (€ 111,60 / 1 l)