Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken

Merklogo van Redken

Alle producten

82 producten
82 producten
Redken
Cerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment
€ 47,01
Adviesprijs€ 58,70 (-20%)
90 ml (€ 522,33 / 1 l)
Redken
Styling Root Lifter • Mousse
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
300 ml (€ 65,00 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
Scalp Relief Dandruff Control • Hoofdhuidverzorging
€ 18,49
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
250 ml (€ 73,96 / 1 l)
Redken
Hair Cleansing Cream • Shampoo
€ 18,37
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
250 ml (€ 73,48 / 1 l)
Redken
All Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
150 ml (€ 153,20 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
All Soft Argan-6 Oil • Haarolie
€ 25,36
Adviesprijs€ 38,40 (-34%)
100 ml (€ 253,60 / 1 l)
Redken
Styling Touchable Texture • Mousse
€ 20,39
Adviesprijs€ 29,50 (-31%)
200 ml (€ 101,95 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss • Shampoo
€ 18,20
Adviesprijs€ 27,00 (-33%)
300 ml (€ 60,67 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmasker
vanaf € 15,02
Adviesprijs€ 20,90 (-28%)
50 ml (€ 300,40 / 1 l)
Beperkt
Redken
Extreme XL Bundle • Haarverzorgingsset
€ 58,05
Adviesprijs€ 77,70 (-25%)
1 st (€ 58,05 / 1 pcs)
Redken
Brews Work Hard Molding Paste • Haarpaste
€ 17,95
Adviesprijs€ 25,30 (-28%)
150 ml (€ 119,67 / 1 l)
Redken
blondage high bright • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Scalp and Hair Serum • Haarserum
€ 33,65
Adviesprijs€ 50,90 (-34%)
100 ml (€ 336,50 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Haarlotion
€ 24,00
Adviesprijs€ 36,30 (-34%)
150 ml (€ 160,00 / 1 l)
Redken
blondage high bright • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
Extreme • Haarmasker
€ 29,49
Adviesprijs€ 44,30 (-33%)
250 ml (€ 117,96 / 1 l)
Redken
Extreme Play Safe • Hittebeschermingsspray
€ 26,87
Adviesprijs€ 42,75 (-37%)
200 ml (€ 134,35 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Haarlotion
€ 33,24
Adviesprijs€ 50,90 (-35%)
250 ml (€ 132,96 / 1 l)
Redken
Styling Root Tease • Haarlak
€ 19,75
Adviesprijs€ 29,50 (-33%)
250 ml (€ 79,00 / 1 l)
Redken
Extreme Strength Builder Plus • Haarmasker
€ 26,69
Adviesprijs€ 44,30 (-40%)
250 ml (€ 106,76 / 1 l)
Redken
Extreme CAT • Haarlak
€ 27,01
Adviesprijs€ 34,80 (-22%)
250 ml (€ 108,04 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic color gloss XMAS Set voor kleurbescherming en glans van gekleurd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 84,00 (-19%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic grow full system XMAS Set voor gebalanceerde hoofdhuid en voller haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 84,00 (-19%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Redken
All soft XMAS Set voor hydratatie van droog haar • Haarverzorgingsset
€ 54,09
Adviesprijs€ 66,50 (-19%)
1 st (€ 54,09 / 1 pcs)
Redken
Anti-Hair Loss Intensive Treatment • Treatment
€ 42,94
Adviesprijs€ 65,00 (-34%)
60 ml (€ 715,67 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Refreshing Curl Mist • Krulspray
€ 23,99
Adviesprijs€ 38,95 (-38%)
250 ml (€ 95,96 / 1 l)
Redken
Styling Anti-Frizz 20 • Haarlak
€ 20,62
Adviesprijs€ 29,50 (-30%)
250 ml (€ 82,48 / 1 l)
Redken
Styling Max Sculpting Gel Hardwear • Haargel
€ 21,00
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
250 ml (€ 84,00 / 1 l)
Redken
Styling Powder Grip • Haarpoeder
€ 20,16
Adviesprijs€ 29,50 (-32%)
7 g (€ 28,80 / 10 g)
Redken
Styling Texture Paste Rough Paste • Haarpaste
€ 22,64
Adviesprijs€ 29,50 (-23%)
75 ml (€ 301,87 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss • Conditioner
€ 22,46
Adviesprijs€ 29,60 (-24%)
300 ml (€ 74,87 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment
€ 27,90
Adviesprijs€ 34,80 (-20%)
250 ml (€ 111,60 / 1 l)
Pagina2van2