FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses bond pro versterkende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses pure hydration hydraterende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-Treatment€ 19,39Adviesprijs€ 23,50 (-17%)150 ml (€ 129,27 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Conditionervanaf € 11,73Adviesprijs€ 22,00 (-47%)200 ml (€ 58,65 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatmentvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair herstellende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights anti-geel conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment€ 26,9575 ml (€ 359,33 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses curls & waves definiërende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 15,00Adviesprijs€ 22,00 (-32%)200 ml (€ 75,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment€ 16,73Adviesprijs€ 23,50 (-28%)150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-haaruitvalserum - nieuwe formule • Leave-in-Treatment€ 22,78Adviesprijs€ 32,00 (-28%)150 ml (€ 151,87 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Brillanz conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatmentvanaf € 9,9050 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich glansconditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses just smooth temmende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 hydraterende spray – nieuwe formule • Leave-in-Treatmentvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses ultra volume versterkende spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment€ 16,73Adviesprijs€ 23,50 (-28%)150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist hoofdhuidbalans en hydraterende fluid - nieuwe formule • Hoofdhuidverzorging€ 21,35Adviesprijs€ 30,00 (-28%)150 ml (€ 142,33 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Conditioner€ 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Versterkende Conditioner • Conditionervanaf € 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Conditioner€ 13,95Adviesprijs€ 25,00 (-44%)200 ml (€ 69,75 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign curls Gewichtloos Fluid • Haarlotion€ 13,68Adviesprijs€ 25,00 (-45%)150 ml (€ 91,20 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment€ 6,1030 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Conditioner€ 12,80Adviesprijs€ 25,00 (-49%)200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Conditioner€ 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Conditioner€ 11,26Adviesprijs€ 22,00 (-49%)200 ml (€ 56,30 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment€ 6,1030 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion€ 7,2020 ml (€ 360,00 / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner€ 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion€ 9,7020 ml (€ 485,00 / 1 l)