Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Haarmasker

Alle producten

5 producten
5 producten
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,23
Adviesprijs€ 8,60 (-51%)
50 ml (€ 84,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 12,80
Adviesprijs€ 26,50 (-52%)
200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Haarmasker
€ 13,99
Adviesprijs€ 26,50 (-47%)
200 ml (€ 69,95 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,30
25 ml (€ 172,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 13,58
Adviesprijs€ 26,50 (-49%)
200 ml (€ 67,90 / 1 l)