Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Leave In Conditioner

Alle producten

13 producten
13 producten
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-Treatment
€ 19,39
Adviesprijs€ 23,50 (-17%)
150 ml (€ 129,27 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 26,95
75 ml (€ 359,33 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 9,90
50 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration 5-in-1 hydraterende spray – nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist hoofdhuidbalans en hydraterende fluid - nieuwe formule • Hoofdhuidverzorging
€ 21,35
Adviesprijs€ 30,00 (-28%)
150 ml (€ 142,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Gewichtloos Fluid • Haarlotion
€ 13,68
Adviesprijs€ 25,00 (-45%)
150 ml (€ 91,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion
€ 7,20
20 ml (€ 360,00 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion
€ 9,70
20 ml (€ 485,00 / 1 l)