Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Haarverzorging

Alle producten

116 producten
116 producten
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Definiërende haarwax • Haarwax
€ 12,24
Adviesprijs€ 22,50 (-46%)
75 ml (€ 163,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Gewichtloos Fluid • Haarlotion
€ 13,68
Adviesprijs€ 25,00 (-45%)
150 ml (€ 91,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Power Gel • Haargel
€ 11,77
Adviesprijs€ 23,00 (-49%)
150 ml (€ 78,47 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Conditioner
€ 12,80
Adviesprijs€ 25,00 (-49%)
200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brillanz Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 13,58
Adviesprijs€ 26,50 (-49%)
200 ml (€ 67,90 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper Red • Uitgroeipoeder
€ 18,80
Adviesprijs€ 32,50 (-42%)
3.7 g (€ 50,81 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver Silver Conditioner • Conditioner
€ 11,26
Adviesprijs€ 22,00 (-49%)
200 ml (€ 56,30 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Shampoo
€ 11,15
Adviesprijs€ 19,50 (-43%)
250 ml (€ 44,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion
€ 7,20
20 ml (€ 360,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo
€ 9,97
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo
€ 9,97
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo
€ 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Shampoo • Shampoo
vanaf € 1,85
30 ml (€ 61,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich 60 seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 l)
Goldwell
Stylesign Curls Definierende Crème • Stylingcrème
€ 25,00
150 ml (€ 166,67 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion
€ 9,70
20 ml (€ 485,00 / 1 l)
Pagina3van3