Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Puder

Alle producten

5 producten
5 producten
MYSTERY
bareMinerals
Original Mineral Loose Matte Foundation SPF15 • Loose Powder
vanaf € 31,20
Adviesprijs€ 41,60 (-25%)
6 g (€ 52,00 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Mineral Veil Pressed Powder • Compact Powder
vanaf € 28,46
Adviesprijs€ 37,96 (-25%)
9 g (€ 31,62 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Mineral Veil • Fixeerpoeder
vanaf € 27,99
Adviesprijs€ 37,96 (-26%)
9 g (€ 31,10 / 10 g)
MYSTERY
+27 meer
+24 meer
bareMinerals
Original Pressed Powder Foundation Mineral SPF 15 • Compact Powder
vanaf € 28,00
Adviesprijs€ 41,60 (-33%)
8 g (€ 35,00 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Supreme Finisher • Poederkwast
€ 24,99
Adviesprijs€ 34,32 (-27%)
1 st (€ 24,99 / 1 pcs)