Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Definition Und Struktur

Alle producten

3 producten
3 producten
Redken
Styling Spray Wax • Haarwax
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
150 ml (€ 130,00 / 1 l)
Redken
Styling Pliable Paste Rewind • Haarpaste
€ 21,73
Adviesprijs€ 29,50 (-26%)
150 ml (€ 144,87 / 1 l)
Redken
Styling Max Sculpting Gel Hardwear • Haargel
€ 21,00
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
250 ml (€ 84,00 / 1 l)