Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Haarspray

Alle producten

7 producten
7 producten
Redken
Styling Strong Hold 23 • Haarlak
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,68 / 1 l)
Redken
Styling Max Hold 32 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
300 ml (€ 65,00 / 1 l)
Redken
Styling Control 28 • Haarlak
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,68 / 1 l)
Redken
Styling Quick Dry 18 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,75 / 1 l)
Redken
Styling Root Tease • Haarlak
€ 19,75
Adviesprijs€ 29,50 (-33%)
250 ml (€ 79,00 / 1 l)
Redken
Extreme CAT • Haarlak
€ 27,01
Adviesprijs€ 34,80 (-22%)
250 ml (€ 108,04 / 1 l)
Redken
Styling Anti-Frizz 20 • Haarlak
€ 20,62
Adviesprijs€ 29,50 (-30%)
250 ml (€ 82,48 / 1 l)