Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Conditioner

Alle producten

24 producten
24 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatment
vanaf € 12,45
Adviesprijs€ 15,70 (-21%)
50 ml (€ 249,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Conditioner
vanaf € 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
One United • Leave-in-Treatment
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 31,20 (-37%)
150 ml (€ 130,60 / 1 l)
Redken
All Soft • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Extreme Length • Conditioner
€ 20,30
Adviesprijs€ 31,00 (-35%)
300 ml (€ 67,67 / 1 l)
Redken
Volume Injection • Conditioner
€ 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Pre-shampoo
€ 23,39
Adviesprijs€ 34,00 (-31%)
190 ml (€ 123,11 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment
€ 24,95
Adviesprijs€ 41,80 (-40%)
190 ml (€ 131,32 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System • Conditioner
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Conditioner
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
All Soft Heavy Cream • Haarmasker
€ 29,25
Adviesprijs€ 44,30 (-34%)
250 ml (€ 117,00 / 1 l)
Redken
Extreme • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss • Conditioner
vanaf € 22,89
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,30 / 1 l)
Redken
Extreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
250 ml (€ 91,92 / 1 l)
Redken
Cerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment
€ 47,01
Adviesprijs€ 58,70 (-20%)
90 ml (€ 522,33 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
Scalp Relief Dandruff Control • Hoofdhuidverzorging
€ 18,49
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
250 ml (€ 73,96 / 1 l)
Redken
All Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
150 ml (€ 153,20 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment
€ 27,63
Adviesprijs€ 41,80 (-34%)
190 ml (€ 145,42 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Haarlotion
€ 24,00
Adviesprijs€ 36,30 (-34%)
150 ml (€ 160,00 / 1 l)
Redken
blondage high bright • Conditioner
€ 20,46
Adviesprijs€ 31,00 (-34%)
300 ml (€ 68,20 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Haarlotion
€ 33,24
Adviesprijs€ 50,90 (-35%)
250 ml (€ 132,96 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss • Conditioner
€ 22,46
Adviesprijs€ 29,60 (-24%)
300 ml (€ 74,87 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment
€ 27,90
Adviesprijs€ 34,80 (-20%)
250 ml (€ 111,60 / 1 l)