like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatmentvanaf € 12,45Adviesprijs€ 15,70 (-21%)50 ml (€ 249,00 / 1 l)
like productRedkenOne United • Leave-in-Treatmentvanaf € 19,59Adviesprijs€ 31,20 (-37%)150 ml (€ 130,60 / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment€ 24,95Adviesprijs€ 41,80 (-40%)190 ml (€ 131,32 / 1 l)
like productRedkenExtreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment€ 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)250 ml (€ 91,92 / 1 l)
like productRedkenCerafill Retaliate Stemoxydine • Leave-in-Treatment€ 47,01Adviesprijs€ 58,70 (-20%)90 ml (€ 522,33 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment€ 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)150 ml (€ 153,20 / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Leave-in-Treatment€ 27,63Adviesprijs€ 41,80 (-34%)190 ml (€ 145,42 / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Rebel Tame • Leave-in-Treatment€ 27,90Adviesprijs€ 34,80 (-20%)250 ml (€ 111,60 / 1 l)