Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Haarmasker

Alle producten

6 producten
6 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Haarmasker
€ 31,28
Adviesprijs€ 50,90 (-39%)
250 ml (€ 125,12 / 1 l)
Redken
All Soft All-In Mask • Haarmasker
vanaf € 22,31
Adviesprijs€ 23,90 (-7%)
100 ml (€ 223,10 / 1 l)
Redken
All Soft Heavy Cream • Haarmasker
€ 29,25
Adviesprijs€ 44,30 (-34%)
250 ml (€ 117,00 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmasker
vanaf € 15,02
Adviesprijs€ 20,90 (-28%)
50 ml (€ 300,40 / 1 l)
Redken
Extreme • Haarmasker
€ 29,49
Adviesprijs€ 44,30 (-33%)
250 ml (€ 117,96 / 1 l)
Redken
Extreme Strength Builder Plus • Haarmasker
€ 26,69
Adviesprijs€ 44,30 (-40%)
250 ml (€ 106,76 / 1 l)