Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Haarolie

Alle producten

3 producten
3 producten
Redken
Acidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie
€ 29,33
Adviesprijs€ 50,90 (-42%)
100 ml (€ 293,30 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Instant Deflate • Haarolie
€ 22,06
Adviesprijs€ 34,80 (-37%)
125 ml (€ 176,48 / 1 l)
Redken
All Soft Argan-6 Oil • Haarolie
€ 25,36
Adviesprijs€ 38,40 (-34%)
100 ml (€ 253,60 / 1 l)