Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Acidic Bonding Concentrate

Alle producten

10 producten
10 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatment
vanaf € 12,45
Adviesprijs€ 15,70 (-21%)
50 ml (€ 249,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Conditioner
vanaf € 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Shampoo
vanaf € 22,74
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,80 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Haarserum
vanaf € 18,19
Adviesprijs€ 25,60 (-28%)
45 ml (€ 404,22 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic bonding concentrate XMAS-set voor het herstel van sterk beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 77,70 (-12%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Haarmasker
€ 31,28
Adviesprijs€ 50,90 (-39%)
250 ml (€ 125,12 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Pre-shampoo
€ 23,39
Adviesprijs€ 34,00 (-31%)
190 ml (€ 123,11 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Haarcrème
€ 34,65
Adviesprijs€ 50,90 (-32%)
75 ml (€ 462,00 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 64,90
Adviesprijs€ 95,40 (-32%)
1 st (€ 64,90 / 1 pcs)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Refill • Shampoo
€ 34,82
Adviesprijs€ 41,80 (-17%)
500 ml (€ 69,64 / 1 l)