Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Extreme

Alle producten

11 producten
11 producten
Redken
Extreme Length • Conditioner
€ 20,30
Adviesprijs€ 31,00 (-35%)
300 ml (€ 67,67 / 1 l)
Redken
Extreme • Shampoo
vanaf € 18,36
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
300 ml (€ 61,20 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Extreme XMAS set voor de opbouw en versterking van beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 52,06
Adviesprijs€ 64,00 (-19%)
1 st (€ 52,06 / 1 pcs)
Redken
Extreme Length • Shampoo
€ 18,36
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
300 ml (€ 61,20 / 1 l)
Redken
Extreme • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Extreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
250 ml (€ 91,92 / 1 l)
Beperkt
Redken
Extreme XL Bundle • Haarverzorgingsset
€ 58,05
Adviesprijs€ 77,70 (-25%)
1 st (€ 58,05 / 1 pcs)
Redken
Extreme • Haarmasker
€ 29,49
Adviesprijs€ 44,30 (-33%)
250 ml (€ 117,96 / 1 l)
Redken
Extreme Play Safe • Hittebeschermingsspray
€ 26,87
Adviesprijs€ 42,75 (-37%)
200 ml (€ 134,35 / 1 l)
Redken
Extreme Strength Builder Plus • Haarmasker
€ 26,69
Adviesprijs€ 44,30 (-40%)
250 ml (€ 106,76 / 1 l)
Redken
Extreme CAT • Haarlak
€ 27,01
Adviesprijs€ 34,80 (-22%)
250 ml (€ 108,04 / 1 l)