like productRedkenAll Soft • Conditionervanaf € 19,59Adviesprijs€ 29,60 (-34%)300 ml (€ 65,30 / 1 l)
like productRedkenAll Soft All-In Mask • Haarmaskervanaf € 22,31Adviesprijs€ 23,90 (-7%)100 ml (€ 223,10 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Mega Curls • Shampoo€ 19,21Adviesprijs€ 27,00 (-28%)300 ml (€ 64,03 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Heavy Cream • Haarmasker€ 29,25Adviesprijs€ 44,30 (-34%)250 ml (€ 117,00 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Mega Curls • Conditioner€ 20,46Adviesprijs€ 31,00 (-34%)300 ml (€ 68,20 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Leave-in-Treatment€ 22,98Adviesprijs€ 34,80 (-34%)150 ml (€ 153,20 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Argan-6 Oil • Haarolie€ 25,36Adviesprijs€ 38,40 (-34%)100 ml (€ 253,60 / 1 l)
like productRedkenAll Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Haarlotion€ 24,00Adviesprijs€ 36,30 (-34%)150 ml (€ 160,00 / 1 l)
BeperktNieuwlike productRedkenAll soft XMAS Set voor hydratatie van droog haar • Haarverzorgingsset€ 54,09Adviesprijs€ 66,50 (-19%)1 st (€ 54,09 / 1 pcs)