Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken Acidic Color Gloss

Alle producten

9 producten
9 producten
Redken
Acidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie
€ 29,33
Adviesprijs€ 50,90 (-42%)
100 ml (€ 293,30 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo Refill • Shampoo
€ 28,79
Adviesprijs€ 41,80 (-31%)
500 ml (€ 57,58 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment
€ 24,95
Adviesprijs€ 41,80 (-40%)
190 ml (€ 131,32 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Color Gloss XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 65,71
Adviesprijs€ 95,40 (-31%)
1 st (€ 65,71 / 1 pcs)
Redken
Acidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Haarverzorgingsset
€ 70,60
1 st (€ 70,60 / 1 pcs)
Redken
Acidic Color Gloss • Conditioner
vanaf € 22,89
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,30 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss gentle color shampoo • Shampoo
vanaf € 22,59
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,30 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Haarmasker
vanaf € 15,02
Adviesprijs€ 20,90 (-28%)
50 ml (€ 300,40 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic color gloss XMAS Set voor kleurbescherming en glans van gekleurd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 84,00 (-19%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)